ŚPIWÓR WEŁNIANY MUMIA

ŚPIWÓR WEŁNIANY MUMIA

Od wewnątrz wykonany jest z wełny tumbler, a poszycie składa się z ortalionu przepikowanego z dodatkowo ociepliną.

Więcej szczegółów

250,00 zł

+ -

 
Więcej informacji
Od wewnątrz wykonany jest z wełny tumbler, a poszycie składa się z ortalionu przepikowanego z dodatkowo ociepliną. Śpiwór zapinany jest na zamek błyskawiczny zabezpieczony rzepem przed przypadkowym rozpięciem. Miękki kaptur, kołnierz ze ściągaczem ze stoperem i optymalny kształt, wspomagają szybkie osiągnięcie komfortu cieplnego.
Doskonale nadaje się na biwaki lub dla osób, które często podróżują w dalekie trasy np. kierowców. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas wakacyjnych noclegów pod namiotem jak i w schroniskach. Spakowany jest w pokrowiec, dzięki któremu nie zajmuje dużo miejsca.
 

Rozmiar: długość – ok. 220 cm, szerokość w w najszerszym miejscu – ok. 75 cm.

 

Wyrób ten posiada atest nadany przez Państwowy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Należy do kategorii wyrobów medycznych stosowanych w rehabilitacji oraz profilaktyce m.in. osób dotkniętych skutkami urazów, osteoartozą, infekcjami narządów ruchu, zmianami antyreumatycznymi, zaburzeniami krążenia, czy schorzeniami o podłożu immunologicznym. Wyrób posiada specjalną etykietę informującą o przeznaczeniu, sposobie użytkowania, przechowywania i konserwacji wyrobu. Nasze produkty, jako wyroby medyczne dostępne są w aptekach, sklepach zielarskich i medycznych.

 

Produkt antyreumatyczny, posiada certyfikat Woolmark.

Wyroby z wełny przeznaczone są dla osób cierpiących na określone przypadłości reumatyczne, jak również dla tych, którzy przywiązują wagę do zdrowego stylu życia. Produkowane przez nas wyroby wykonane z dzianin wełnianych zalecane są dla osób zdrowych jako produkt naturalny profilaktyczny, zapewniający zdrowy wypoczynek. Ponadto pomagają w leczeniu najczęściej występujących dolegliwości współczesnej cywilizacji:

  • choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa
  • dolegliwości reumatyczne
  • nerwobóle
  • bóle pourazowe
  • schorzenia nerek
  • zaburzenia termoregulacji
 
Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

11 inne produkty w tej kategorii

Porównaj
Kontunuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń.

Kontunuuj zakupy Moja lista życzeń